Gražiausia boksininko nuotrauka

Diena po dienos, milijonai sporto nuotraukų atsiranda pasaulyje. Jie fiksuoja sportininkų pergalės ir nusivylimus. Tarp jų yra blogų, gerų ir tikrų fotografijos meno kūrinių, bet tik keletas nuotraukų nusipelno būti įrašytus į istorijos knygas.

Bėgant metams, šios nuotraukos papasakos mums apie įveikiantį sportininkų drąsą ir atsidavimą žmogaus galimybių ribose.
Štai vieną nuotrauka, kur gali visiškai pakeisti jūsų anksti nuomonė apie ši žmogų.

Visi žino Mayk Taisoną, kaip nenuilstantį, didžiulį kovotoją, kuris gali sudaužiti bokso maišą per sekundė

Taip, Maykas puikus boksininkas visų laikų, stiprus, drąsus, išskirtinis, bet dabar pakalbėsime ne apie tai. Bet šioje nuotraukoje Maikas parodė save minkštų, švelnų ir mylinčių tėvų.Čia Mayk Tayson su savo dviejų mėnesių sūnų Migėliu po kovos su Lennox Lewis pralaimėjimo 2002 m. Atidžiai isižiurekitė. Ką jus matote šioje nuotraukoje?

Matau čia ne tik išskirtinį boksininką, visu pirmą – tėvą, aš net jaučių meiles jausmą, kuri jis perduoda sūnui, žodžius kurios sakė. Šioje nuotraukoje jis ne boksininkas, ne pralaimetojas, atvirkščiai, yra laimingiausias žmogus pasaulyje, su pačiu laimingų žmogus ant rankų, kuris vadovaudamas tėvu, gal būt tai pat taps išskirtinių.

Kiek boksininkas Majkas turi nuotraukus su vaikais?

Tai ne pirmas Majko vaikas, bet sprendžiant iš nuotraukų, mylimas ir saugotas ne mažiau negu jų broliai ir seseris. Nuotrauka spinduliuoja jausmų šilumą, kurių patiria Majkas, žiūrėdamas į savo vaiką, ir nesvarbu, kad Migėlis nebe pirmas jo sūnus. Nereikia bokso pirštinės, kad suprasti kad šioje nuotraukoje Tyson nenori boksotis, jis nori mylėti.

Ploną nematomą siūlą nuotraukoje, tarsi sujungią jų širdis amžinai. Jo sūnus pamatė savo tėvo pralaimėjimą, periminėjo visų minčių ir jausmų kurių patiria jo tėvas. Manau, kad šiuo metu jie buvo taip artimai, kaip niekam daugiau nepavyko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *