Lietuva: Kas gražu Lietuvoje?

Lietuva – yra vienas iš gražiausiu šalių pasaulyje. Čia mažas ir tuo pačiu laiku gražus vietas, kur yra pilnas ivairių žmoniu. Hipsteriai, veganai, graži žmones ir taip taliau. Labai svarbu žinoti ir suprasti, kad Lietuva turi savo kultura ir savo poveikiai, Kažka gali patikti, kažka nelabai, bet vidutinis taškas yra – čia gerai gyventi. Kažkas gali pasakit kad dėl atliginimo gerai važioti kitur. Anglija, Airija, Voketija ir taip toliau. Bet ištikruju kas mus ten lauks? Tėisingai – niekas.

Kuom mes busim reikalingi? Niekam.

Tik, kartu gyvenanti Lietuvoje mes galesim pastatyti gera ateiti. Nes kartu mes – jėga. Po viena – nelabai.

Dėl ko gyventi Lietuvoje?

Čia yra šimtas priežaščių.

Pirmas – gamta.

Lietuva – pilna mišku, dideliu ir gražu. Kur galima grybauti, keliauti, medžioti, vaikščioti su šunims ar be. Ir viso to daryt su malonumu, nes oras leida. Aišku nelabai faina del odų, bet čia smulkminai su kuriais galima gyventi.

Žmonės – mes ištikruju labai draugiški, ir labai megstam padeti vienas kitam. Čia nera klausymu, kad yra visoki žmones. Kažkur tikrai galima pataikti ne į ta žmogų. Bet iš visų tokia galymibe labai maža.

Galymibės – pirmas dalykas, Lietuva yra EU dalys. Ir kas to reiškia? Reiškia tu gali benradarbiauti su visa Europų Sajunga, ir tau už tą nieko nebus. Tik pliusai.  Kitas dalykas – verslas. Lietuva užima pirmus vietus tarp verslininku ir kompaniju kuri užsiima naujais technologijos. Ir kaip rezultatas – darbo vietai, geras atliginimas ir perspektivai.

Galima skaičiuoti ir skaičioti. Bet prasmė yra toki.

Gyventi Lietuvoje – verta!

 

O kokiam meste gyventi jau jūms spresti!

Galyma Vilniuje, arbe Kaunase, arba Klaipedoje prie jūros.

Iš tikruju nesvarbu kur, svarbu su kuom.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *