Masažas Vilniuje: nuo ko priklauso kaina?

Vilnius yra tas mūsų šalies miestas, kuris gali pasiūlyti didžiausią masažų pasiūlą. Taip yra dėl vienos priežasties – būtent sostinėje yra įsikūrę daug masažo, SPA, sveikatinimo centrų, kurie siūlo įvairių masažų paslaugas. Tačiau šį kartą atkreipsime dėmesį į tai, koks masažas Vilniuje kainuoja brangiausiai.

Vieni brangiausių yra tie masažai, kuriems atlikti yra naudojamos prabangios kūno priežiūros priemonės. Tai – aukštos kokybės medus, šokoladas, negyvosios jūros produktai, aliejai. Reikia pastebėti, jog visos šios priemonės neša tam tikrą naudą mūsų odai: medus jai suteikia pasakiško švelnumo, šokoladas – aprūpina reikalingomis medžiagomis, negyvosios jūros produktų dėka oda tampa lygi bei glotni, o įvairūs aliejai – minkština, drėkina, maitina. Vis dėlto, reikia pastebėti, jog visi šie išvardinti produktai (jei jie yra aukštos kokybės, o būtent tokie ir yra naudojami ), kainuoja išties nemažai, todėl masažas Vilniuje, atliekami naudojant šiuos produktus, kainuoja šiek tiek daugiau nei įprasto masažai. Beje, reikia pastebėti, jog galimi ir tokie masažai, kurių metu gali būti naudojamos dvi ar net čia išvardintos priemonės, pavyzdžiui, medus bei šokoladas arba medus, šokoladas bei alyvuogių aliejus, Tokiu atveju paslaugos kaina kyla dar labiau.

Brangesni nei įprasta yra ir tie masažai, kurie yra susiję su sveikata, jos gerinimu. Pavyzdžiui, paprastas, jokio kito poveikio, išskyrus atpalaiduojantį, teturintis masažas bus gerokai pigesnis už tą, kuris gali padėti pagerinti sveikatos būklę. Vienas iš tokių yra masažas audinių struktūrai gerinti – jo poveikis kur kas stipresnis nei įprasto masažo, o ir rezultatai yra kur kas didesni. Beje, didesnę tokios paskirties masažo kainą nulemia ne tik tai, jog toks masažas gerina jūsų sveikatos būklę, bet ir tai, jog tokį masažą atlikti yra kur kas sudėtingiau.

Na, o baigiant šią temą belieka tik apibendrinti, jog brangiausi masažai yra tokie, kuriems atlikti yra naudojamos aukštos kokybės, prabangios priemonės (medus, šokoladas, aliejai), o taip pat ir ties masažai, kurie gerina jūsų sveikatą, pavyzdžiui, masažas audinių struktūrai gerinti. Na, ir žinoma, yra tokių masažų, kuomet nepakanka vienos procedūros – norint sulaukti rezultatų, būtinos bent 2 – 3 procedūros. Tokiu atveju paslaugos kaina yra dar didesnė.