Ryanair suteikia galimybę pasikeisti savo skrydžio bilietą

Kadangi kuo anksčiau nusiperkate bilietą tuo didesnė galimybė, kad pavys jį gauti pigesnį, nenuostabu, jog kartais taip atsitinka, kad praėjus tam tikram laiko tarpui suprantate, kad pasirinkta data arba maršrutas jums nebetinka. Ryanair bilietai gali būti keičiami ir tai jums nesukels labai daug problemų. Tik tiek, kad už keitimą, kad ir kokios informacijos, teks truputi sumokėti. Tačiau jei bilietas nupirktas, svarbiausia kai tokios galimybės egzistuoja apskritai.

Skrydžio datos keitimas

Ji dėl kokių nors priežasčių data, kuri buvo iki šiol paskirta, jums nebe tinka, ją privalote pakeisti likus bent 4 valandoms iki skrydžio. Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas vienam asmeniui, taigi tuo pačiu ir vienam bilietui, kuris yra skirtas skristi į vieną pusę. Mokestis nurodytas kiekvienos avialinijos internetiniuose puslapiuose. Svarbiausia, kad Ryanair bilietai ir jų datos, esant poreikiui, gali būti keičiamos apskritai.

Skrydžio maršruto keitimas

Jis taip pat įmanomas, tačiau reikia pakeisti iškart kai tik sužinosite, kad negalėsite vykti nurodytų maršrutu. Paprastai prašoma pateikti pateisinančią priežastį, kodėl toks poreikis atsirado. Pasikeisti į ta tikrą datą galima tik tokiu atveju jei dar yra laisvų vietų. Taip pat, keitimas jums kainuos papildomai. Jei keičiasi ir skrydžio trukmė, šalys po kurias yra skrenda į brangesnę dalį – skirtumą jūs privalote apmokėti. Jei bilieto, kurį įsigijote pakeitę maršrutą, kainą yra mažesnė – skirtumas nėra grąžinamas.

Kontaktų ant bilieto keitimas

Ryanair bilietai suteikia galimybę pakeisti informaciją ant bilieto ir tokiu atveju, jei pardavėte bilietą arba pasikeitė jūsų pavardė, pavyzdžiui, susituokus. Tai vėlgi jums papildomai kainuos. Pasitaiko, kad ir asmenys netyčia įrašo kokią nors vieną ne tokią raidę ir jau tenka bilietą koreguoti. Pirkdami kompiuteriu labai atidžiai tikrinkite visą informaciją.

Jei matote, kad skristi nurodytų laiku jums nebe pavyks – nepanikuokite. Jei parduoti bilieto jums taip pat nepavyksta, kai kurios skrydžių kompanijos suteikia galimybę bilietą grąžinti atgal. Žinoma, visos sumos atgauti nepavyks, tačiau net ir dalis jau yra geresnis pasirinkimas nei nieko.